Axis P3925-LRE M12
Brand: Axis
Price: €786,00
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: 195628f4-559a-447d-8cc5-6638fe5e9968
Description
Funktionen: ONVIF, Bewegungserkennung, mit Benachrichtigungsfunktion
Videofunktion: mit Aufnahmefunktion
Anzahl Kameras: 1
Benachrichtigungsart: Email
Speicher Aufzeichnungsgerät: 1 GB
unterstützte Speicherkarten: SD, micro SDHC, SDXC
Anschlüsse: M12
Gehäusefarbe: weiß
Schutzarten: IP66, IP67, IK10
Einsatzbereiche: innen, außen
Schwenkbereich: +/- 20 °
Neigebereich: 0,15 °
Temperaturbereich: -40 bis 55 °C
Gewicht: 780 g
Abmessungen (B x H x T): 116 x 160 x 63 mm
Schnittstelle: LAN
App-Funktionen: schwenken, neigen
App verfügbar für: PC
Protokolle: IPv4/v6, HTTP, HTTP/2, HTTPSa , SSL/TLSa , QoS Layer 3 DiffServ, FTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnPTM, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SFTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCPv4/v6, ARP, SOCKS, SSH, SIP, LLDP, MQTT, Syslog, HDMI, 3G-SDI, VISCA
Objektiveigenschaften: feste Brennweite
Objektivanschluss: M12
Auflösung: 1.920 x 1.080 Pixel
Bilder je Sek.: 45
horizontaler Blickwinkel: 56 °
vertikaler Blickwinkel: 30 °
Sensor-Typ: 1/2,9" CMOS
Videoformate: MPEG-4, MJPEG, H.265, H.264, AVC
Videoaufnahmen: SD, Farbe
Specifications
| Kameratyp | IP-Kamera |
|---|---|
| Funktionen | ONVIF, Bewegungserkennung, mit Benachrichtigungsfunktion |
| Videofunktion | mit Aufnahmefunktion |
| Anzahl Kameras | 1 |
| Benachrichtigungsart | |
| Speicher Aufzeichnungsgerät | 1 GB |
| unterstützte Speicherkarten | SD, micro SDHC, SDXC |
| Anschlüsse | M12 |
| Gehäusefarbe | weiß |
| Schutzarten | IP66, IP67, IK10 |
| Einsatzbereiche | innen, außen |
| Schwenkbereich | +/- 20 ° |
| Neigebereich | 0,15 ° |
| Temperaturbereich | -40 bis 55 °C |
| Gewicht | 780 g |
| Abmessungen (B x H x T) | 116 x 160 x 63 mm |
| Schnittstelle | LAN |
| App-Funktionen | schwenken, neigen |
| App verfügbar für | PC |
| Protokolle | IPv4/v6, HTTP, HTTP/2, HTTPSa , SSL/TLSa , QoS Layer 3 DiffServ, FTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnPTM, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SFTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCPv4/v6, ARP, SOCKS, SSH, SIP, LLDP, MQTT, Syslog, HDMI, 3G-SDI, VISCA |
| Objektiveigenschaften | feste Brennweite |
| Objektivanschluss | M12 |
| Auflösung | 1.920 x 1.080 Pixel |
| Bilder je Sek. | 45 |
| horizontaler Blickwinkel | 56 ° |
| vertikaler Blickwinkel | 30 ° |
| Sensor-Typ | 1/2,9" CMOS |
| Videoformate | MPEG-4, MJPEG, H.265, H.264, AVC |
| Videoaufnahmen | SD, Farbe |
Reviews
Top quality
Legit so good
Does the job perfectly... will be ordering more
Worth the investment for sure
100% would buy again
Amazing value!
Really happy with this
Top stuff!
Perfect! Exactly what I needed
Great value for money. Will definitely be buying again.
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.